Profi Day

Ольга Макєєва
Загальний менеджмент

Ольга Макєєва

Фінансовий партнер
Відділ фінансового партнерства, Фінансово-економічна дирекція
Мене мотивує та надихає можливість бути причетною до будівництва та розширення виробничих майданчиків. Приносити користь своєю експертизою при розробці нових продуктів,​ які будуть рятувати життя.
Дізнайтесь більше
КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ ПОСАДИ В ЮРіЯ-ФАРМ:​

Фінансове партнерство >> Керівник відділу​​
Аудит >> Аудитор
Фінансова аналітика​ >> Керівник відділу​

Опис посади:

Координує фінансову функцію у бізнес-юніті, який супроводжує (загальну бухгалтерію, управління прибутками і витратами, бюджетування). Виступає провідним експертом в процесах фінансового, бухгалтерського та податкового обліку за своїм напрямком бізнесу.

Перспективи:

В майбутньому фінансовий партнер може розвиватися як вертикально: на посаду керівника відділу, так і горизонтально, опановуючи суміжні напрями, такі як: казначейство, аналітика, аудит.​

Цікаво:

Слово фінансист походить від терміну “finansia”, який виник у 13 столітті в торговельних містах Італії і визначався як “грошовий платіж”. Фінансисти в нашій Корпорації проводять роботу по розрахунку фінансової оцінки проекту, прораховують можливі ризики та відповідають за коректне відображення операцій в обліку.​

КАР’ЄРНИЙ ШЛЯХ В ЮРіЯ-ФАРМ:
 • Керівник відділу
 • Фахівець з обліково-фінансової аналітики​
 • Фінансовий партнер​​
Роман Сидор
R&D

Роман Сидор

Старший біотехнолог
Відділ розробки біотехнологічних продуктів, R&D Дирекція
Мене мотивує нетривіальне вирішення складних наукових та технічних задач спільно з крутою командою. Надихає причетність до створення сучасної технологічної платформи розробки біотехнологічних препаратів та, власне, участь у розробці препаратів, які вже існують.
Дізнайтесь більше
КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ ПОСАДИ В ЮРіЯ-ФАРМ:

Управління командою >> Керівник відділу
Проектна діяльність >> Менеджер з управління проектами
Управління регуляторною відповідністю >> Фахівець з управління регуляторною відповідністю лікарських засобів

Опис посади:

Проводить фармацевтичну розробку лікарських засобів та медичних виробів високого рівня складності (оригінальні, комбіновані продукти або нові для компанії технології).

Перспективи:

В майбутньому біотехнолог наукового центру може розвиватися як вертикально: на посаду керівника відділу, так і горизонтально, опановуючи суміжні напрями, такі як: проектний менеджмент або управління регуляторною відповідністю лікарських засобів.

Цікаво:

Клітини молекул для лікування онкологічних та аутоімунних захворювань були виділені з 30-грамового лабораторного хом’ячка в 50-х роках. Так з’явилась «безсмертна» клітинна лінія CHO, з якою і працюють в Науковому центрі ЮРіЯ-ФАРМ.

КАР’ЄРНИЙ ШЛЯХ В ЮРіЯ-ФАРМ:
 • Стажер Наукового центру 
 • Біотехнолог
 • Старший біотехнолог
Артем Кучугура-Кучеренко
Комерційна діяльність

Артем Кучугура-Кучеренко

Національний менеджер по ключовим клієнтам
Стратегічний Бізнес Юніт (SBU) Нефрологія та медичні вироби, Дирекція Росту
Мене мотивує конкуренція, бо стимулює випереджати інших і бути кращим, підтримка колег та керівників. З першого дня роботи в ЮРіЯ-ФАРМ я розумів, що від результатів моєї роботи залежить не тільки стан справ у компанії, а і чиєсь життя. Тому і прагну робити все максимально оперативно і на 120%.
Дізнайтесь більше
КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ ПОСАДИ В ЮРіЯ-ФАРМ:

Управління продуктами >> Бренд менеджер
Управління командою >> Керівник тендерного відділу

Опис посади:

Формує, розвиває та підтримує довгострокові відносини з клієнтами, лідерами думок, керівниками лікувально-профілактичних установ і адміністрацій в країнах присутності.

Перспективи:

В майбутньому національний менеджер по ключовим клієнтам може вирости до керівника тендерного відділу або розвиватися в напрямку маркетингу, очоливши посаду менеджера по бренду.

Цікаво:

Всього в Україні 650 пацієнтів на перитоніальному діалізі. Вже понад 2 роки ЮРіЯ-ФАРМ забезпечує потреби таких пацієнтів, що дозволяє їм лікуватися вдома та не бути залежними від стаціонарного лікування.

КАР’ЄРНИЙ ШЛЯХ В ЮРіЯ-ФАРМ:
 • Фахівець по ключовим клієнтам ЦРТП Київ
 • Національний менеджер по ключовим клієнтам
Павло Голубєв
R&D

Павло Голубєв

Інженер-технолог
Відділ розробки перспективного портфелю​, Науковий центр, R&D Дирекція
В моїй роботі мене мотивує близький за духом колектив, робота над новими цікавими проектами, можливість одержання цінного професійного досвіду, усвідомлення важливості своєї роботи.
Дізнайтесь більше
КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ ПОСАДИ В ЮРіЯ-ФАРМ:​

Розробка препаратів​ >> Старший інженер-технолог​
Проектна діяльність >> Менеджер з управління проектами​
Управління регуляторною якістю​ >> Фахівець з управління регуляторною якістю лікарських засобів

Опис посади:​

Проводить фармацевтичну розробку лікарських засобів та медичних виробів​.

Перспективи:

В майбутньому інженер-технолог наукового центру може розвиватися як вертикально: на посаду старшого фахівця та керівника відділу, так і горизонтально, опановуючи суміжні напрями, такі як: проектний менеджмент або управління регуляторною якістю лікарських засобів.

Цікаво:

Відомий за свою токсичність ціаністий калій використовується як допоміжна речовина у препаратах вітаміну B12 і навіть застосовується в екстреній медицині при отруєнні продуктами горіння під час пожежі​.

КАР’ЄРНИЙ ШЛЯХ ПАВЛА В ЮРіЯ-ФАРМ:​
 • Стажер у Науковому центрі
 • Молодший інженер-технолог​
 • Інженер-технолог​
Олександра Шкут
R&D

Олександра Шкут

Фахівець з управління регуляторною якістю медичних виробів​
Сектор регуляторної експертизи ​медичних виробів, R&D Дирекція
Мене мотивує розуміння того, що моя робота лягає в основу розробки якісних продуктів, які спрямовані на покращення життя людей, а також те, що цей напрямок передбачає постійний ріст, адже галузь розвивається дуже стрімко.
Дізнайтесь більше
КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ ПОСАДИ В ЮРіЯ-ФАРМ:​

Регуляторна експертиза​ >> Провідний фахівець управління регуляторною якістю медичних виробів
Проектна діяльність >> Менеджер з управління проектами​

Опис посади:

Відповідає за регуляторний супровід розробки медичних виробів для виведення на ринок якісного, безпечного й ефективного продукту та підтримання його регуляторної відповідності впродовж життєвого циклу.

Перспективи:

Професійний розвиток фахівця з управління регуляторною якістю медичних виробів може бути вертикальним – по кар’єрним сходинкам до провідного або головного фахівця, або в напрямку проектного менеджменту.​

Цікаво:

Різноманітність медичних виробів дуже широка: від табурету анестезіолога та спеціалізованого велотренажеру до вірусу лихоманки Sandfly. ​Найпершим зареєстрованим медичним виробом був стетоскоп, винайдений французьким лікарем Рене Лаеннеком у 1816 році. Це була просто вушна трубка, притиснута до грудей, але це ознаменувало один із перших випадків, коли лікарі прагнули дослідити внутрішню роботу тіла, не втручаючись у тіло пацієнта хірургічно.​

КАР’ЄРНИЙ ШЛЯХ ОЛЕКСАНДРИ В ЮРіЯ-ФАРМ:
 • Інженер-технолог Наукового центру​
 • Інженер-технолог відділу розробки гіалуронової кислоти​
 • Фахівець з управління регуляторною якістю медичних виробів​
Таїсія Сазанська
R&D

Таїсія Сазанська

Фахівець з реєстрації
Відділ реєстрації​, R&D Дирекція
В результаті моєї роботи люди з усього світу отримують доступ до препаратів та медичних виробів, виготовлених в Україні. Завдяки отриманню та врахуванню нових вимог та відгуків про нашу продукцію від державних органів та партнерів, ми розвиваємося, стаємо краще та прогресивніше. Також мотивація – це мої колеги, що створюють ​дружній мікроклімат та надихають на звершення.
Дізнайтесь більше
КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ ПОСАДИ В ЮРіЯ-ФАРМ:​

Регуляторні проекти​ >> Провідний фахівець з регуляторних проектів​
Проектна діяльність​ >> Менеджер з управління проектами​

Опис посади:​

Проводить роботи з реєстрації/перереєстрації та внесення змін по визначеним продуктам/країнам, а також їх підтримання для забезпечення та розширення ринків.

Перспективи:

Професійний розвиток фахівця з реєстрації може бути вертикальним – по кар’єрним сходинкам до Провідного або Головного фахівця з регуляторних проектів, або в напрямку Проектного менеджменту.​

Цікаво:

Реєстрація продуктів у країнах далекого зарубіжжя зазвичай займає близько 3-х років (іноді досягає 5-ти років) і залежить не тільки від компетенції партнера в регуляторних питаннях, а також і від його настрою та бажань. Наприклад, партнери із Судану спілкуються виключно кольоровими повідомленнями: синіми або зеленими, коли все добре, червоними – коли їх щось турбує або не влаштовує.

КАР’ЄРНИЙ ШЛЯХ В ЮРіЯ-ФАРМ:
 • Молодший фахівець Наукового центру​
 • Фахівець Наукового центру​
 • Фахівець з реєстрації​
Оксана Мельник
Загальний менеджмент

Оксана Мельник

Менеджер з управління проектами
Стратегічний напрямок Painless & Oncology, Дирекція Росту.
Мене надихає відчуття причетності до впровадження новітніх технологій, покликаних покращувати життя. Дуже мотивує досягнення результатів в цікавих амбітних задачах, постійний розвиток. Та особливе місце займає можливість співпраці з різними людьми, відчуття єдності і націленості на результат.
Дізнайтесь більше
КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ ПОСАДИ В «РіЯ-ФАРМ:​

Розвиток бізнесу​ >> Менеджер з розвитку бізнесу​
Проектна діяльність​ >> Менеджер з управління проектами РМО

Опис посади:​

Відповідає за реалізацію проектів Дирекції Росту з виведення продуктів з дотриманням чітких цілей та вимог, які ставляться перед проектами: реалізація проекту в зазначений термін та в рамках затвердженого бюджету у відповідності до міжнародних стандартів якості.

Перспективи:

Професійний розвиток менеджера з управління проектами може бути досить різноманітним. Наприклад, перехід від управління проектами з розробки нових продуктів до напрямку розвитку бізнесу. Або управління більшими, стратегічними проектами Корпорації в проектному офісі напрямку РМО.

Цікаво:

Близько 75 % робочого часу менеджера проектів іде на комунікацію з проектною командою, адже саме злагоджена командна робота є запорукою успішної реалізації проектів​.

КАР’ЄРНИЙ ШЛЯХ В ЮРіЯ-ФАРМ:
 • Молодший фахівець Наукового центру​
 • Фахівець наукового центру
 • Менеджер з регуляторних проектів​
Оксана Бортнік
R&D

Оксана Бортнік

Провідний фахівець з управління регуляторною якістю лікарських засобів
Відділ з управління регуляторною якістю лікарських засобів, R&D Дирекція
Мене мотивує можливість розвитку в професійному плані, оскільки регуляторні вимоги постійно оновлюються. А також мене надихає команда, цікаві та водночас складні задачі.
Дізнайтесь більше
МОЇ КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ В ЮРіЯ-ФАРМ:

Управління проектами >> Менеджер з управління проектами
Управління якістю >> Аудитор контрактних виробників, Незалежний експерт з якості

Опис посади:

Відповідає за організацію роботи з досьє на лікарський засіб, а саме працює з Модулем 3, по визначеним продуктам згідно Стратегії.

Перспективи:

В майбутньому фахівець цього напрямку має перспективу розвитку як в управлінській діяльності (управління відділом або проектною командою) так і може розвиватись у напрямку якості на посадах: інспектор/аудитор на відповідність GMP, зовнішній аудитор контрактних виробників, незалежний експерт з якості.

Цікаво:

Для того, щоб наші ліки потрапили на полиці аптеки, Фахівцю з управління регуляторною якістю лікарських засобів потрібно опрацювати, в середньому, 3000 сторінок англомовного тексту для кожного препарату.

КАР’ЄРНИЙ ШЛЯХ В ЮРіЯ-ФАРМ:
 • Спеціаліст з реєстрації
 • Фахівець з управління регуляторною якістю лікарських засобів
 • ​Провідний фахівець з управління регуляторною якістю лікарських засобів
Ганна Рисухіна
R&D

Ганна Рисухіна

Хімік
Науковий Центр, R&D Дирекція ​
Мене драйвить думка про те, що створюю продукт, який в майбутньому зможе допомогти людям, а також дружній колектив!
Дізнайтесь більше
МОЇ КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ В ЮРіЯ-ФАРМ:

Розвиток в Науковому Центрі >> Патентний захист​
Реєстрація​ >> Постачання

Опис посади:

Фахівці цього напрямку беруть участь у фармацевтичній розробці лікарських засобів та медичних виробів, проводять експертну оцінку з можливості розробки нових продуктів, виконують експериментальні та дослідницькі роботи.

Перспективи:

В майбутньому я можу йти по кар’єрних сходах в Науковому Центрі: стати старшим фахівцем, керувати групою розробки, потім керівником відділу, департаменту, чи розвиватись в інших напрямках: реєстрація, постачання, патентний захист.​

Цікаво:

Свою професію люблю за те, що можна постійно розвиватися як спеціаліст, оскільки кожний новий проект потребує нових вирішень питань. Зазвичай у кожному проекті є свої особливості. Для моєї посади важливі не лише знання, а й індивідуальний підхід, тому доводиться завжди розвиватись, шукати нову інформацію та втілювати нові підходи.

КАР’ЄРНИЙ ШЛЯХ В ЮРіЯ-ФАРМ:
 • Хімік групи ​стабільності ​(Черкаси)​
 • Керівник ​групи ​стабільності​
 • ​Хімік ​Наукового ​центру (Київ)​