Партнерства

R&D Business development Academia

R&D Business development

Партнерство – у серці інновацій.

Принципи роботи R&D ЮРіЯ-ФАРМ базуються на внутрішньому та зовнішньому партнерстві, яке дозволяє залучати більше ресурсів для усіх зацікавлених сторін.
Ми відкриті до активного багатостороннього обміну науковими знаннями, досвідом, а також можливістю користуватися унікальним лабораторним обладнанням заради досягнення спільної, соціально значущої мети.

Якщо ви хочете подати пропозицію про партнерство, ідею або просто отримати додаткову інформацію, будь ласка, зв’яжіться з нами.

 

Подати заявку

Academia

Ми усвідомлюємо, що співпраця з академічними установами надзвичайно корисна як для ЮРіЯ-ФАРМ, так і для наших партнерів. Спільна розробка оригінального лікарського препарату на основі фундаментальних досліджень, проведених вченими академії і вченими нашого R&D Science Centre, технічний рівень та оснащення R&D ЮРіЯ-ФАРМ, а також розуміння регуляторних вимог, необхідних для комерціалізації міжнародного продукту, прискорять розробку нових ліків для пацієнтів у всьому світі.

Якщо ви хочете подати пропозицію про партнерство, ідею або просто хочете отримати додаткову інформацію, будь ласка, зв’яжіться з нами.

 

Подати заявку