R&D HUB

Життя – головна земна цінність 

Кожен день, кожна секунда життя пацієнта, вільні від страждань, є важливими. Захворювання окремої людини – унікальне, складне і комплексне явище, що потребує фундаментального розуміння самого патологічного процесу та найефективніших шляхів його подолання.  

Сучасні досягнення біотехнології та біомедичних наук, як ніколи раніше, дозволяють науковцям всього світу розробляти та надавати по-справжньому персоналізовану цільову терапію кожному, хто її потребує. Користуючись цими здобутками, вчені та інженери Наукового Центру R&D ЮРіЯ-ФАРМ працюють над найсучаснішими науковими та виробничими рішеннями і стратегіями доклінічних та клінічних досліджень. Вони  шукають, тестують та ведуть розробку найбільш перспективних молекул-кандидатів, аби запропонувати кожному пацієнту таке лікування, якого потребує саме він.

R&D Стратегія

Як один з ключових інструментів реалізації місії ЮРіЯ-ФАРМ, R&D стратегія спрямована на посилення нашого потенціалу як розробника генеричних лікарських засобів та терапевтичних рішень широкого спектру модальностей. Разом з тим, ми активно досліджуємо та розробляємо інноваційні терапевтичні рішення та підходи, впроваджуємо прогресивні R&D технології та методи для лікування найбільш складних та соціально-значущих захворювань.

Наша стратегія базується на декількох ключових принципах

R&D Культура

Професійний розвиток як рушійна сила дослідження

Якісну науку можуть виконувати лише висококласні професіонали. Тому, відкриваючи кожну нову вакансію, ми шукаємо найсвітліші та найяскравіші голови у відповідних галузях медицини, біології, хімії та інженерії.

У той же час ми усвідомлюємо, що для досягнення майстерності потрібен час і зусилля. І ми пишаємося тим, що наш Science Center уже давно став платформою для професійного розвитку дослідників та інженерів на початку їх кар’єри. Маючи доступ до широкого спектру лабораторного обладнання та можливість тренувати свої навички в різноманітних проєктах, вони стають унікальними професіоналами у своїй галузі. Крім того, надаємо підтримку в навчанні, необхідному для підвищення знань і отриманні доступу до передових технологій через участь у міжнародних конференціях, семінарах і консультаціях.

Розуміємо, що лише творча атмосфера, відкритість до альтернативних поглядів/рішень, командний підхід до оцінки/прийняття рішень, культура «відкритих дверей», яка заохочує до обміну думками, відкритість до впровадження ідей з нових технологічних і терапевтичних сфер, безперервний  професійний розвиток наших науковців забезпечують максимально високий рівень реалізації надскладних завдань.

Життя людини стоїть у центрі корпоративної філософії ЮРіЯ-ФАРМ, а отже – надихає нас на створення життєвонеобхідних препаратів, зробивши їх доступними для пацієнтів в усьому світі.