R&D Культура

Людина - в серці команди, команда - в серці процесу

Широкоформатна комунікація
Потік інформації – рухома сила складних систем. Обмін ідеями, висловлювання проблем вголос, обговорення обраних підходів з фахівцями із різних сфер та постійний зворотний зв’язок – критично важливі для творення високоякісної науки, дотримання термінів та забезпечення професійного та особистого розвитку кожного спеціаліста. Горизонтальна ієрархія в корпорації дозволяє за потреби отримати зворотний зв’язок і від керівника, і від генерального директора. Регулярні зустрічі команди та оновлення інформації дають можливість ефективно спілкуватися з усіма учасниками проекту. Завдяки численним каналам зв'язку отримати або передати важливу інформацію якнайшвидше – просто.
Безперервна освіта
Першокласні наукові дослідження можуть здійснювати лише висококласні вчені та інженери. В основі наших HR-процесів лежить ідея "посада для людини": коли ми наймаємо найталановитіших науковців та інженерів, які поділяють нашу місію та здатні адаптуватися до нашої організаційної структури, ми надаємо їм можливість повною мірою реалізувати себе. Ми розуміємо, що підготовка експерта вимагає часу, складного спеціально створеного середовища та відповідного контролю. Маючи унікальну науково-дослідну інфраструктуру та найкращих експертів у цій галузі, ЮРіЯ-ФАРМ надає можливість молодим дослідникам постійно розвивати свої навички, беручи участь у різноманітних проектах, навчальних програмах та міжнародних конференціях.
Розвиток з урахуванням ризиків
Час - важливий ресурс кожного проекту. Та в контексті порятунку життя він має ще більше значення. Через величезний ступінь невизначеності у процесі розробки інноваційних технологій та терапевтичних засобів, час стає досить складним параметром для контролю та управління. Плануючи свою діяльність, ми дотримуємося підходу "розумного ризику" та систематично включаємо в робочий процес більш ризиковані, проте сучасніші, ефективніші та швидші методи досягнення основних етапів проекту. Водночас, ми забезпечуємо підтримку критичних активностей у менш ефективних, але перевірених традиційних підходах. Налагоджена комунікаційна платформа дозволяє оперативно приймати рішення, щоб швидко адаптуватися до ландшафту проекту, що розвивається. І це дає результат!
Високий рівень індивідуальної автономії 
Ми довіряємо нашим колегам. Усі ми керуємося тими самими цілями і місією, а чітко проговорені цілі та етапи роботи дозволяють нам довіряти нашим фахівцям у підходах, які вони обирають для вирішення проблем. Зменшуючи тягар прийняття рішень там, де це можливо та виправдано, ми створюємо ефективну систему управління, яка відповідає підприємництву як одній із наших основних цінностей. 
Сильний міждисциплінарний досвід
Оскільки наша діяльність зосереджена на розробці інноваційних терапевтичних засобів та технологій, ми переконані, що найбільших звершень досягають команди, які володіють широким міждисциплінарним досвідом. Набуваючи власний досвід у різних сферах (хімія, біохімія, молекулярна біологія, електроніка тощо) і активно співпрацюючи з кращими зовнішніми експертами, ми заохочуємо та просуваємо міждисциплінарне співробітництво в ЮРіЯ-ФАРМ R&D. Це дозволяє побачити абсолютно нові підходи та розвивати ідеї проектів, що виникають у результаті цих взаємодій.
Людина в серці команди
Зосереджуючись на своїх цілях та діяльності, що спрямована на їх досягнення, ми вважаємо кожну людину найціннішою частиною нашої команди. Від безкоштовного харчування до спеціальних робочих зон, адаптованих до стилю роботи співробітника. Від індивідуальних графіків роботи до цілодобового доступу до дослідницької інфраструктури. Від можливості вибрати проект, до постійного зворотного зв’язку щодо кожного аспекту досвіду людини в ЮРіЯ-ФАРМ. Ми створюємо середовище, яке дозволяє повністю розкрити свій потенціал, дотримуючись балансу між життям і роботою.