BіoGENext-2024: біомедичні дослідження та розробка як основа медицини майбутнього!!

Повномасштабна війна, пандемія COVID-19 вкотре довели, що збереження життя людей залежить від доступності інноваційних рішень.

З 2015 року Група ЮРіЯ-ФАРМ розвиває біотехнологічну R&D інфраструктуру YP Biotech, поставивши собі за мету створити перший в Україні центр, де здійснюватиметься повний цикл біотехнологічної розробки для біомедичних цілей.

За майже 10 років роботи в цій сфері ми на власному досвіді переконались у важливості партнерств, адже біофармацевтична розробка – тривалий і складний наукоємний процес. Ми бачимо як важливо налагоджувати взаємодію між науковими групами, ділитись досвідом, співпрацювати, створювати можливості для розвитку та працевлаштування висококваліфікованих кадрів (та їх повернення в Україну!), а також активно інтегруватись з міжнародною спільнотою.

Ми переконані, що на рівні держави необхідна екосистема, яка сприятиме розвитку біофармацевтичної галузі, бо процес перетворення наукових ідей в терапевтичні продукти потребує:

  • глибокої міждисциплінарної експертизи та кооперації;
  • складної технологічної бази;
  • ефективної нормативної бази.

Сприяючи створенню та розвитку такої екосистеми, у партнерстві з Інститутом молекулярної біології і генетики НАН України, ми ініціювали проведення першої в Україні міжнародної наукової конференції, присвяченої розробці терапевтичних рішень наступного покоління BioGеNext Conference.

Світові біофармацевтичні розробки сьогодні створюють основу для медицини майбутнього, а Україна має стати повноправним учасником цього процесу. Ми переконані, що сьогодення, окрім викликів, відкриває великі можливості. Можливості для інноваційного майбутнього України!

Більше інформації про конференцію BioGENext.