Рік війни в Україні

Рік війни в Україні

Минулий рік для нас, як і для усіх українців, був щоденним тестом на стійкість та вірність спільній ідеї. Кожен із нас отримав унікальний досвід перебудови процесів та організації роботи в нових реаліях.
Вже з перших днів з початку повномасштабного вторгнення ми розпочали роботи по відновленню діяльності виробництва. Логістика – найбільш критичне питання перших тижнів війни. Ми оперативно пропрацьовували нові логістичні маршрути задля збереження безперервності ланцюгів постачання.
Адаптовувалися до роботи в умовах воєнного стану та дефіциту електроенергії.

Згуртувавшись ми:

  • Зберегли наші команди. 2658 однодумців – така чисельність нашої Команди сьогодні.
    Оперативно забезпечили виконання екстрених потреб у лікарських засобах та медичних виробах нашого виробництва.
  • Розширили продуктову лінійку знеболювальних та антибактеріальних препаратів. В найкоротші для нас терміни вивели на ринок продукти, що можуть застосовуватися на полі бою (Налбуфін, Юмерокс, Ревул).
  • Реалізували усі експортні заявки. Попри збільшення термінів доставлення, наші партнери за кордоном чекали на нашу продукцію.
  • Збалансували фінансово-економічні аспекти діяльності, вчасно заплатили податки та всі інші виплати по зобов’язанню перед співробітниками, партнерами.
  • Ініціювали та успішно стартували проєкт локалізації виробництва в Узбекистані задля оптимізації ланцюгів постачання до ринків середньої Азії.
  • Відкрили власну дистрибуторську компанію в Казахстані.
  • Продовжили фінансування проєктів розвитку в Україні, що стартували до війни. Започаткували нові.
  • У сфері R&D продовжили напрацювання, що здатні вивести технологічність української фармацевтичної промисловості на інший рівень світового визнання. Отримали результати роботи: завершили надважливий етап розробки платформи для експресії рекомбінантних білків і моноклональних антитіл.

Чи змінилися ми за цей рік? Так, війна нас мобілізувала та згуртувала. Загартувала. Ще більше «українізувала». І надалі ми маємо важливе завдання – відповідати високому званню «Українська компанія», нести відповідальність перед суспільством за кореляцію слів і реальних справ, робити свій вклад в перемогу, бути економічно життєстійкими, бути людяними, допомагаючи та підтримуючи.

Незмінними лишаються наша Філософія та стратегічні фокуси – реалізовувати МІСІЮ ЮРіЯ-ФАРМ, забезпечуючи системи охорони здоров’я країн присутності життєво необхідною продукцією та формуючи здатність української фармацевтичної групи компаній ЮРіЯ-ФАРМ створювати високоінтелектуальні, високотехнологічні рішення з високою доданою цінністю в галузі охорони здоров’я. Рішення, якими будуть захоплюватися як в Україні, так і в усьому світі.
Тож продовжуймо творити наше спільне українське майбутнє разом!

Слава Воїнам ЗСУ! Слава Українцям! Слава Україні!