ТЕРАПЕВТИЧНІ ФОКУСИ

Анестезія та терапія болю

Анестезія та інгаляційна седація – новаторський напрям у галузі медичних технологій та фармацевтики для покращення життя пацієнтів під час оперативного лікування та після нього. Седації потребує більш ніж 85% пацієнтів, які перебувають на ШВЛ для забезпечення комфорту та безпеки. Вона також необхідна для полегшення переносимості невідкладних втручань. Ми фокусуємось на розробці рішень для інгаляційної седації для фахівців відділень малоінвазивної хірургії та інтенсивної терапії.

Другим нашим фокусом є розробка медичних виробів та лікарських засобів для ефективного управління болем. З цією метою створили портфель препаратів для мультимодальної аналгезії, що передбачає використання двох і більше анальгетиків з різними механізмами дії, що дозволяє досягти адекватного знеболювання при мінімумі побічних ефектів.

Ми впроваджуємо інновації у вигляді засобів доставки та фармакологічних препаратів, які не є інвазивними чи наркотичними, а також не впливають на свідомість. Сьогодні ми маємо можливість власного синтезу АФІ Метоксифлуран та розробили лікарський засіб Юмерокс. Його використання у комплексі з індивідуальним приладом для інгаляційного застосування Юмерокс® Інгал дозволить пацієнтам повернутися до звичайної діяльності за більш короткий період часу, відчуваючи при цьому менший біль і дискомфорт під час не тривалих болісних лікувальних чи діагностичних маніпуляцій, а також у випадку екстреного лікування гострого травматичного болю.