ТЕРАПЕВТИЧНІ ФОКУСИ

Пульмонологія

Одним з основних фокусів в пульмонології є пошук нових можливостей для підвищення ефективності лікування та якості життя пацієнтів з бронхіальною астмою та хронічним обструктивним захворюванням легень (ХОЗЛ). Обидва ці захворювання не лише невиліковні, але і погано контрольовані, і, відповідно, потребують особливої уваги. Фахівці ЮРіЯ-ФАРМ намагаються глибше зрозуміти всі ланки патогенезу цих хвороб і відшукати можливості впливу на них. Насамперед на забезпеченні комплексного рішення для пацієнтів з важким перебігом бронхіальної астми та ХОЗЛ. Саме ці категорії хворих потребують спеціалізованого підходу у лікуванні.

Першими в Україні та країнах СНД запропонували пацієнтам і лікарям увесь спектр рішень для небулайзерної терапії – інгаляційні прилади (небулайзери), лікарські засоби для використання через небулайзер, а також широкий вибір аксесуарів для небулайзерів (маски, загубники, небулайзерні камери, тощо).

На сьогодні ведемо дослідження можливостей як вже існуючих препаратів, так і пошук та розробку нових засобів, комбінацій та удосконалюємо способи їх доставки. Один із найбільш перспективних напрямків розробок – сучасні інгаляційні способи доставки, зокрема, сухопорошкові інгаляційні пристрої (DPIs). Вони дозволять значно підвищити ефективність лікування, його комфорт, а також значно здешевити вартість терапії як для пацієнтів, так і для систем охорони здоров’я.