Бібліотека

Категорії
Фільтр Скинути
Без категорії

Лікування поширених гнійних ран різної етіології

Резюме. Проблема гнійних інфекцій хірургічних відділень зростає у зв’язку зі збільшенням резистентності збудників до антибіотиків, тому стає важливим питання розробки нових схем лікування поширених гнійних ран. Мета дослідження: Розширення можливості лікування гнійних ран з використанням в інфузійній терапії Реосорбілакту, антисептика Декасану і антибіотиків Браксону і Лефлоцину. Матеріали і методи. У дослідження включено 55 хворих з...
Анестезіолог та медицина невідкладних станів

Сучасна інфузійна терапія в опіковому шоці

Вивчалися основні клінічні, біохімічні, показники, у хворих з поширеними опіками в стадії тяжкого та вкрай тяжкого опікового шоку, яким проводилася інфузійна протишокова терапія за традиційними схемами до 2007 року і за схемами де в лікуванні використовувались більш сучасні інфузійні препарати і адаптовані до них схеми інфузійної терапії (2007–2012 рр.).
Хірург, Анестезіолог та медицина невідкладних станів, Комбустіолог

Інфузійна терапія в гострому періоді опікової хвороби

Інфузійна терапія відноситься до заходів підтримки гемодинаміки и перед усе серцевого викиду. Основними її завданнями є відновлення адекватної тканинної перфузії, нормалізації клітинного метаболізму, корекція порушень гомеостазу.