10 міст, 10 медичних ВНЗ та більше 10 команд зі всієї України – так ми зробили це!

10 міст, 10 медичних ВНЗ та більше 10 команд зі всієї України – так ми зробили це!

Проект «Школа лідерів нового покоління «Сходи в Майбутнє», який реалізовувався компанією «Юрія-Фарм» та «Фарма Персонал» привітав своїх переможців!

Цей проект був направлений на підтримку молодіжних ініціатив в реалізації власних ідей.

4 тижня онлайн навчання за напрямками лідерства, командоутворення та проектного менеджменту дали змогу учасникам більш детально та підготовлено подати свої ідеї на розгляд комісії.

2 тури визначили кращих з кращих, і нарешті команда переможців була запрошена до захисту свого проекту до Головного офісу Фармацевтичної компанії «Юрія-Фарм».

Вітаємо команду зі Львову з перемогою.

«Фармацевтична обізнаність населення» – проект, що  покликаний повернути довіру суспільства до вітчизняної фармацевтичної та медичної галузі, розвінчати міфи та недостовірну інформацію, яка панує і поширюється через ЗМІ. Команда проекту планує поширювати інформацію через різноманітні канали комунікації шляхом проведення лекцій, семінарів, тренінгів зі студентської спільнотою, споживачами медичних послуг та лікарських засобів.

Лекції, семінари, тренінги з медичної та фармацевтичної тематики дозволять більше дізнатись про раціональне самолікування, загрозливі стани, що потребують негайного звернення до лікаря, нададуть достовірну інформацію про вітчизняного фармвиробника, спростують недостовірну інформацію про деякі ліки та дозволять легко освоїти практичні навички з надання першої долікарської допомоги з використанням мінімального набору засобів.

Дякуємо всім учасникам «Школи лідерів нового покоління» за конкурентну боротьбу та чудові ідеї, які потребують подальшої реалізації.

03_02_11 03_02_2203_02_33 03_02_44

03_02_5  03_02_6

3 Лютого, 2016

Сталий розвиток