Благодійний веломарафон «Черкаси-Київ» на честь 27 річниці з Дня заснування «Юрія-Фарм»

Благодійний веломарафон «Черкаси-Київ» на честь 27 річниці з Дня заснування «Юрія-Фарм»

5-7 липня співробітники виробництва «Юрія-Фарм» ініціювали та провели надзвичайний захід – благодійний корпоративний веломарафон «Юрія-Фарм», головною метою якого стало пропагування здорового способу життя серед співробітників та надання необхідної гуманітарної допомоги районним лікувальним закладам. 
Маршрут наших колег розпочався з Черкас, далі співробітники відвідали 5 районних центрів Черкаської та Київської областей і завершили марафон у Києві 7 липня. 
За час благодійного марафону наші велосипедисти передали ліки та медичні вироби «Юрія-Фарм» Мошнівській сільській лікарні, Корсунь-Шевченківській, Миронівській, Кагарлицькій та Обухівській центральним районним лікарням.

Олександр Матвієнко, начальник технічного відділу, ініціатор заходу:
«Я вдячний керівництву компанії, яке погодилося виділити на проведення веломарафону кошти і наш робочий час. Компанія завжди підтримує починання фізкультурного, оздоровчого характеру. Тим самим вона сприяє поліпшенню здоров’я українців не тільки ліками, а й профілактичною роботою»

Ігор Найда, HR-директор:
«Юрія-Фарм» – це соціально відповідальна компанія. Нинішня акція продовжить цілу низку соціо-гуманітарних акцій, які ми проводимо щороку. Зокрема, десятки мільйонів гривень ідуть на допомогу бійцям АТО та їхнім дітям. Як лікар, я можу впевнено сказати, що ліки, які ми даруємо районним лікарням, дуже потрібні пацієнтам. Головним чином це – інфузійні препарати та ліки для інгаляційної терапії»

Щиро дякуємо за ініціативність, сміливість та корпоративний дух усім учасникам марафону:
Матвієнку Олександру (Технічний відділ),
Чернишу Юрію (Котельня),
Волинцю Ігорю (Відділ валідації, ДЗЯ),
Баранову Юрію (Аналітичний відділ),
Барановій Наталії (Науковий центр),
Криворотовій Наталії (ДП ВД),
Гавришу Олександру (ВТО),
Целуйку Антону (ДПтаРР ВД),
Гапеєву В’ячеславу (ДП ВД),
Корніюку Павлу (ДПтаРР ВД).

Творимо добро разом!

24 Липня, 2017

Благодійність