III Всеукраїнська Олімпіада з інфузійної терапії відбулася!

III Всеукраїнська Олімпіада з інфузійної терапії відбулася!

Вже втретє Корпорація «Юрія-Фарм» та НМУ ім. О.Богомольця організовують Всеукраїнську Олімпіаду з інфузійної терапії для студентів та інтернів. Метою даного заходу є пошук та підтримка талановитої молоді, пропагування раціонального застосування інфузійної терапії, розвиток майбутніх висококваліфікованих, компетентних  та відповідальних лікарів. В Олімпіаді беруть участь студенти усіх медичних вищих навчальних закладів України. У 2016 році до учасників заходу мали змогу приєднатися ще й інтерни.

mult1mult2mult3mult5mult6

Третя Всеукраїнська Олімпіада проходила у період з 2 листопада по 16 грудня 2016 року у декілька етапів. Перший тур відбувався он-лайн. Дати відповіді на тестові завдання першого туру мали змогу усі бажаючі зареєстровані студенти та інтерни. За результатами першого туру переможці переходили у другий аудиторний тур, який проходив відразу у 5 містах України – в Харкові, Львові, Рубіжному на Луганщині, Дніпрі та Києві на базі місцевих вищих навчальних закладів. Разом з тестуванням були проведені й тематичні круглі столи за участі професорів, науковців, які допомагали студентам та інтернам ще краще зануритися у тему актуальної нині інфузійної терапії.

Загалом, для участі в Олімпіаді зареєструвалося понад 500 студентів із більше, ніж 15 медичних університетів. У фінал вийшли 15 кращих з кращих студентів та інтернів.

Переможці другого туру змагалися за три призових місця 15 грудня 2016 року в НМУ ім. О. Богомольця. Перше місце заслужено отримала студентка ЗДМУ Наталія Вірченко, друге – інтерн НМАПО ім. Шупика Степан Маруняк, на третьому – Ірина Забіяка із СумДУ. Приємно відмітити, що більше 30 відсотків учасників та фіналістів не вперше брали участь у Олімпіаді з інфузійної терапії, що свідчить про реальну зацікавленість цією тематикою.

Даний проект для студентів та інтернів – це, свого роду, продовження іншого масштабного заходу – Міжнародного Конгресу з інфузійної терапії. У 2016-му Конгрес, титульним спонсором якого виступила «Юрія-Фарм», зібрав рекордну кількість слухачів та учасників: майже 3000 лікарів та середнього медичного персоналу.

У планах Корпорації «Юрія-Фарм» проведення Четвертої Олімпіади та організація за підтримки МОЗ України Першої Олімпіади з інфузійної терапії для медсестер.

3 Лютого, 2017

Сталий розвиток