Комітет запобігання поширенню COVID-19: превентивні заходи та реабілітація

Комітет запобігання поширенню COVID-19: превентивні заходи та реабілітація

Превентивні заходи для запобігання поширенню захворювання серед співробітників та реабілітація після перенесеної коронавірусної інфекції.

Від початку пандемії COVID-19 в ЮРіЯ-ФАРМ було організовано «Комітет запобігання поширенню COVID-19», завданнями якого є оперативна розробка правил та алгоритмів задля того, аби не допустити поширення коронавірусної інфекції серед співробітників. Комітет веде облік захворюваності на ГРВІ та COVID-19, аналізуючи захворюваність серед співробітників та впроваджуючи оперативні зміни.

Зокрема ввели в дію санпропускники та Ю-бокси, оснащені автоматичними диспенсерами, тепловізорами, безконтактними термометрами.

Посилили дезінфекційний режим: провадиться щодобова дезінфекція територій, виробничих будівель, зон руху співробітників, складських приміщень, адміністративного корпусу.

Забезпечили кожного співробітника профілактичними наборами, що містять Юлайзер, АКК, Декасан, Горостен, а також засоби індивідуального захисту (маски, респіратори).

Ведемо постійний супровід хворих на COVID-19: 262-м співробітникам, які перехворіли, була надана допомога необхідними ліками. Працюють реабілітаційні кабінети, в яких усі бажаючі мають змогу пройти Програми реабілітації.

Навесні 2021 року всі співробітники пройшли ІФА тестування на наявність антитіл до COVID-19. У разі потреби кожен співробітник має можливість тестування на наявність антигену COVID-19.

Організували процес вакцинації співробітників: на сьогодні отримали щеплення 2491 осіб.

Продовжуємо діяти відповідно до свого призначення, зберігаючи людські життя.

14 Листопада, 2021

Covid-19