Корпорація «Юрія-Фарм» надала гуманітарну допомогу жителям Донецької області на суму 350 тисяч гривень.

Корпорація «Юрія-Фарм» надала гуманітарну допомогу жителям Донецької області на суму 350 тисяч гривень.

21 січня в комунальному медичному закладі «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги №1» міста Краматорськ відбулася передача сертифіката та антибактеріальних препаратів від компанії «Юрія-Фарм» на суму 350 тисяч гривень для мешканців Донецької області.

Регіональний менеджер «Юрія-Фарм» по Донецькій області Владислав Бабік підкреслив соціальну відповідальність корпорації «Юрія-Фарм» і намір допомогти Донецькій області у складній епідеміологічній ситуації. На даний момент тільки в м. Краматорськ померло 19 осіб від ускладнень після грипу.

«Корпорація «Юрія-Фарм», як соціально відповідальна вітчизняна компанія, місією якої є збереження і покращення життя, надавала і надаватиме необхідну допомогу, рятуючи життя ліками власного виробництва та виробами медичного призначення» – зазначив директор з персоналу І.В. Найда.

Таким чином, Донецька область отримала першу частину допомоги: 720 одиниць Офлоксацину, стільки ж Лефлоцину і Максицину. Решту запланованих ліків буде передано 28 січня. Ці ліки будуть використані в стаціонарах Донецької області для лікування хворих на пневмонію.

«Дуже хотілося б, щоб ваш вчинок став прикладом для інших компаній. Така гуманітарна допомога допоможе знизити рівень захворюваності та врятувати життя жителів Донецької області» – наголосив під час передачі препаратів заступник керівника Донецької військово-цивільної адміністрації Андрусів Віктор Володимирович. Він також висловив величезну подяку компанії «Юрія-Фарм» та її керівництву, які в складних епідеміологічних умовах і близькості до АТО дієво допомагають наданням невідкладної допомоги пацієнтам лікувальних установ Донецької області.

У заході також взяли участь Узун Юрій Геннадійович – директор департаменту охорони здоров’я Донецької військово-цивільної адміністрації, Колесник Володимир Вікторович – заступник директора департаменту охорони здоров’я та Власенко Олександр Борисович – обласний сімейний лікар.

 

26 Січня, 2016

Благодійність