Корпорація «Юрія-Фарм» першою відгукнулася і надала гуманітарну допомогу жителям Одеської області на суму 350 тисяч гривень.

Корпорація «Юрія-Фарм» першою відгукнулася і надала гуманітарну допомогу жителям Одеської області на суму 350 тисяч гривень.

27 січня на брифінгу у міській раді м. Одеси відбулася передача сертифікатів від компанії «Юрія-Фарм» на допомогу у вигляді лікарських препаратів на загальну суму 350 тисяч гривень.

image03 image01

З грудня в Україні зростає захворюваність на грип та ГРВІ. На жаль, останні дані свідчать про те, що від грипу та його наслідків вже померли понад 50 осіб. Складна ситуація на Півдні України, зокрема в Одеському регіоні.

«Департамент охорони здоров’я Одеської міської ради звернувся до Асоціації фармвиробників України з проханням надати благодійну допомогу для стабілізації ситуації з грипом в Одесі. Корпорація «Юрія-Фарм», як соціально відповідальна вітчизняна компанія, відразу ж відгукнулися», – коментує подію Директор Південного представництва Біла Ольга Іванівна.

Таким чином, Одеська область отримала першу частину допомоги для 10 лікувальних установ міста Одеси на суму 170 тисяч гривень. 29 січня запланована передача аналогічної партії сучасних інфузійних розчинів та респіраторних антибактеріальних препаратів Департаменту охорони здоров’я та соціального захисту Одеської обласної державної адміністрації в Обласній лікарні на загальну суму 180 тис. грн.

image09

Директор Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради Шпак Ігор Вікторович у присутності всіх телеканалів Одеського регіону публічно відзначив фармацевтичну Корпорацію «Юрія-Фарм», як першу та єдину українську компанію, яка не залишилася осторонь, і подякував за надану благодійну допомогу.

«Оскільки місією нашої компанії є збереження і покращення життя, ми завжди надаватимемо необхідну допомогу, рятуючи життя ліками та виробами медичного призначення власного виробництва» – в котре підкреслив директор з персоналу Корпорації «Юрія-Фарм» Hайда Ігор Володимирович.

28 Січня, 2016

Благодійність