Корпорація «Юрія-Фарм» виступила партнером IX Міжнародної конференції Українського форуму благодійників

Корпорація «Юрія-Фарм» виступила партнером IX Міжнародної  конференції  Українського форуму благодійників

16 лютого 2017 року «Юрія-Фарм» вкотре підтвердила статус соціально-відповідальної компанії, підтримуючи IX Міжнародну конференцію Українського форуму благодійників.

IX Міжнародна  конференція  Українського форуму благодійників – найбільша щорічна подія в українському секторі благодійництва, що підіймає актуальні для суспільства питання доброчинності.  

Щорічно захід збирає провідних експертів, керівників та менеджерів найбільших благодійних фондів та організацій, компаній, що активно реалізують проекти в області КСВ, представників влади, ЗМІ, дослідницьких центрів. Цього разу конференція була присвячена темі  “Соціальні інновації: нові рішення старих проблем”.

Організатори конференції ставили за мету проаналізувати інноваційний потенціал України та можливість його використання, в першу чергу, філантропічними інституціями для покращення якості життя в країні.

Розглядалися Соціальні інновації у 5 вимірах:

1 – Освіта. Експерименти. Творчість

2 – Візія. Цінності. Лідерство

3 – Комунікації. Парнерство. Мережування

4 – Моделі. Практика. Досвід

5 – Стандартизація. Оцінка. Законодавче середовище

У панельній дискусії «Візія. Цінності. Лідерство» питання нових форм лідерства та їх вплив на досягненні соціального впливу розглядав Ігор Найда, HR-директор Корпорації «Юрія-Фарм».

55_os