«Юрія-Фарм» презентувала напрями благодійної діяльності на загальну суму 27 млн. грн.

«Юрія-Фарм» презентувала напрями благодійної діяльності на загальну суму 27 млн. грн.

Адресна допомога, підтримка лікувальних закладів, освітні програми – лише деякі із напрямів благодійної діяльності, яку здійснює Корпорація. Протягом 2011-2017 років загальна сума благодійних витрат склала більше 27 мільйонів гривень. Представники Корпорації презентували плани розвитку соціальної відповідальності Корпорації та актуальні проекти на прес-конференції, яка відбулася 16 березня 2017 року в Українському кризовому медіа центрі.

Ігор Найда, HR-директор «Юрiя-Фарм» окреслив плани діяльності Корпорації, що включають проекти патріотичного та соціального розвитку, які у довгостроковій перспективі закладають фундамент стабільного розвитку всієї країни. «Патріотичні та освітні проекти для нас є не менш важливими, аніж наша фахова допомога суто в медичній галузі, адже всі ми є громадянами, які хочуть жити у розвинутій та економічно-успішній країні. Підґрунтям нашої соціальної відповідальності є філософія Корпорації» – підкреслює пан Найда.

Благодійна діяльність пов’язана із потребами АТО є наймаштабнішою. Інна Левенець, фахівець з розвитку HR-бренду Корпорації, уточнила, що Корпорація надає адресну допомогу сім’ям медиків, загиблих внаслідок бойових дій, окремим онкологічним центрам (зокрема у м. Черкаси), школі-інтернату №17 м. Києва, а також ліками та медичними засобами власного виробництва Корпорації. Один із показових проектів «Юрiя-Фарм» – переобладнання військового БТР в карету швидкої допомоги для евакуації та надання допомоги пораненим безпосередньо на полі бою.

Одним з головних досягнень Корпорації є виготовлення інноваційного кровоспинного засобу Revul, який постачається у військові частини.

Постійним партнером Корпорації є громадська платформа «Люди допомагають людям», яка надає допомогу родинам загиблих під час Революції Гідності та бойових дій на Сході країни. Завдяки унікальній методиці (кошти вносяться через сайт без посередника) кожен небайдужий може допомогти одній або декільком сім’ям. «Юрiя-Фарм» допомагає Платформі у реалізації таких ініціатив, як проведення аукціону дитячих творчих робіт, випуск книги «Великим серцям від маленьких сердечок», організація новорічних дитячих свят та навчання волонтерів. За час співпраці з Корпорацією родини отримали від «Юрiя-Фарм» благодійну допомогу на суму близько 1 млн. 800 тис. гривень.

Ірина Міхнюк, член наглядової ради організації «Люди допомагають людям»: «У нас немає посередницьких рахунків, кошти благодійників напряму перераховуються на рахунок родини, профайл якої розміщений на сайті платформи. Надходження та розподіл коштів жорстко контролюються координаційною радою, членами якої є дружини загиблих. На даному етапі платформа надає пріоритет винятково дітям».

Ще один проект, реалізований завдяки компанії «Юрiя-Фарм» – Всеукраїнська освітня платформа «Сходи в майбутнє». Ця організація займається створенням проектів для неформальної освіти. З часу існування «Сходів» були запушені «Школа лідерства, менеджменту і самоврядування», «Школа патріотизму» та «Школа журналістики та PR».

Юлія Зайцева, координатор платформи «Сходи в майбутнє»: «Розвиваючи людський капітал ми інвестуємо в країну і майбутні покоління. Фармацевтика та журналістика – не так далекі одна від одної сфери, адже в обох випадках мова йде про якість матеріалів, прозорість «виробництва» та усвідомлення відповідальності за свої дії. Ми розуміємо, шо не тільки університет дає освіту, наприклад, медикам. Ми маємо допомогти молодим людям стати лідерами, менеджерами, бути здатними розвивати себе та Україну, тому ми проводимо безкоштовні освітні заходи по всій країні – тренінги, семінари, круглі столи, вебінари та ін. Наш головний фокус – це активні молоді люди, які готові змінювати країну».

Юрій Мельничук, координатор Школи патріотизму: «Завдяки допомозі «Юрiя-Фарм» ми реалізовуємо один із важливих напрямків – відтворюємо українську традиційну родину, тобто патріотизм, який виховується в сім’ї. Ми переносимо його на наші заходи, зокрема, проводимо водні та кінні вишколи, диспути, історичні квести». Під час співпраці з «Юрiя-Фарм» у рамках Школи патріотизму була видана низка підручників для дошкільнят, студентської та учнівської молоді, а саме «Ми діти козацького роду», «Школа патріотизму» та дослідницька робота «Нескорений духом», яка користується популярністю у бійців АТО.

У планах компанії «Юрiя-Фарм» – продовжувати співпрацю з організаціями по проектному спрямуванню, подальша робота з молоддю, медиками, управлінцям.

23 Березня, 2017

Благодійність