Зустріч представників Корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ» із Митрополитом Епіфанієм

Зустріч представників Корпорації «ЮРіЯ-ФАРМ» із Митрополитом Епіфанієм

«Юрія-Фарм», як соціально відповідальна Корпорація, сприяє розвитку України, де поважаються громадянські, суспільні та релігійні права кожного члена суспільства. 

30 червня 2020 року на зустрічі Предстоятеля Православної Церкви України із медичними працівниками столиці відбулось вручення церковних нагород за жертовне служіння у збереженні дару життя та заслуги перед помісною Українською Православною Церквою.

Предстоятель нагородив присутніх відзнаками святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Вітаємо з нагорою представників нашої Корпорації: Галину ГУМЕНЮК – професора кафедри фтизіатрії і пульмонології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика та Олену ЛЯШКО – головну медичну сестру Науково-дослідного інституту «Інститут Гіалуаль».

Запрошеними гостями стали керівник Департаменту “Офіс Генерального директора” Сергій ЛЯШКО, директор Інституту Церкви і суспільства, професор Святослав ЧОКАЛЮК, проректор з виховної роботи Київської православної богословської академії протоієрей Петро БОЙКО.

На завершення спілкування Митрополит Епіфаній побажав нагородженим та всім присутнім наснаги й Божої допомоги у благих справах на благо народу України.
1-церква3-церква2-церква
4_церква5_церква6_церква

2 Липня, 2020

Зустрічі