ТЕРАПЕВТИЧНІ ФОКУСИ

Нефрологія

Хронічна хвороба нирок займає особливе місце серед захворювань сечовидільної системи. Пацієнти з таким діагнозом потребують замісної терапії у вигляді діалізу – очищення крові від продуктів обміну речовин. Ця процедура повинна проводитись системно і бути доступною для пацієнта, чиє життя залежить від вчасно наданого лікування.

Наразі ЮРіЯ-ФАРМ виготовляє концентровані кислотні та бікарбонатні розчини для гемодіалізу, а також комплексні рішення для перитонеального діалізу, що включають генеричні лікарські засоби та системи доставки.

В той же час наша команда продовжує працювати над розробкою нових оригінальних розчинів для перитонеального діалізу. Основний фокус – пошук нового покоління розчинів, які зменшать подразнення очеревини та сприятимуть її відновленню, що подовжить життєздатність очеревини та можливість тривалий час використовувати сам метод лікування перитонеальним діалізом.

Паралельно з новими розчинами, проводимо розробку і медичних виробів, які потрібні для їх введення. Такі системи складаються із багатьох елементів, кожен з яких ми прагнемо зробити більш ергономічним та безпечним для пацієнта.
Наша кінцева мета – запропонувати зручне комплексне рішення, яке зможе ефективно забезпечувати проведення перитонеального діалізу протягом, принаймні, 8-10 років.