Відгук на бинт гемостатичний на основі хітозану Ревул від Головного управління Національної Гвардії України

Сімейний лікар, Хірург, Анестезіолог та медицина невідкладних станів
Відгук на бинт гемостатичний на основі хітозану Ревул від Головного управління Національної Гвардії України

Нижче наводимо відгук, який отримали на бинт Revul від Начальника служби планування медичних ресурсів військово-медичного управління Головного управління Національної Гвардії України, підполковника м/с, Світлани Дячук.

ВІДГУК на засіб гемостатичний на основі хітозану “Ревул бинт” від компанії “ЮРІЯ-ФАРМ”.

З перших хвилин війни військовослужбовці Національної гвардії України з честю виконують бойові завдання щодо протистояння російській агресії, мужньо захищаючи Українську державу та її громадян від загарбників.

Особовому складу Національної гвардії України для найшвидшого відновлення боєздатності в разі поранень, травмувань і захворювань своєчасно та ефективно надається медична допомога. У більшості випадків поранені потребують проведення процедури екстренної зупинки кровотечі.

В період часу з червня по вересень 2022 року медичним службам військових частин були надано для використання “засіб гемостатичний на основі хітозану “Ревул” бинт” від компанії “ЮРіЯ-ФАРМ”.

За весь час використання Ревул бинта жодної скарги від пацієнтів на переносимість чи побічні реакції при використанні отримано не було. Додаткову увагу приділяли ефективності зупинки кровотечі та реакції на хітозан, будь яких скарг від військових лікарів не отримано, дія препарату оцінювалась як високо ефективна та безпечна. Після проведення процедур медичні працівники проводили опитування пацієнтів на виявлення небажаних реакцій під час процедури, всі опитані хворі жодних скарг не відмітили.

Спираючись на все вище описане та на весь наш досвід використання “засобу гемостатичного на основі хітозану “Ревул” бинт” корпорації “ЮРіЯ-ФАРМ”, робимо висновок, що препарат здатний широко використовуватись у практиці військового лікаря та військових частинах для екстреної зупинки кровотечі.

Запитуйте кровоспинні бинти Revul в аптеках Вашого міста, що вказані на сайті продукту в розділі “ДЕ ПРИДБАТИ“.

23 Листопада, 2023