Результати експериментального і клінічного дослідження ефективності антисептичного препарату декасан

Пульмонолог, Хірург, Ортопед-травматолог, Уролог, Оториноларинголог, Комбустіолог

Кафедра мікробіології, вірусології та імунології Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова;
Фрармацевтичне підприємство «Юрія-Фарм».


В роботі наведено результати експериментального дослідження та клінічних спостережень лікувальної ефективності нового вітчизняного антисептичного засобу декасан. Наведено дані по результатах лікування хворих на хронічний бронхіт інгаляційним введенням препарату. На групі хворих з гнійно-запальними захворюваннями м’яких тканин показано високу ефективність застосування декасану в хірургічній практиці.

Ключові слова: антисептики, Декасан, місцеві бактеріальні інфекції.

 

Дізнайтесь більше

Анестезіолог та медицина невідкладних станів

Місце сучасних багатоатомних спиртів (Реосорбілакт®, Сорбілакт®, Ксилат®) в медицині критичних станів (невідкладна хірургія, педіатрія, нейрохірургія, парентеральне живлення) (методичні рекомендації)

Проблема відновлення ОЦК при критичних станах була і залишається однією з найважливіших та актуальних в медицині критичних станів.
Комбустіолог

Оцінка ефективності застосування препарату Декасан у постраждалих з опіками

Зростання летальності при опіках в Україні в період з 1991 по 1999 роки в 2,4 рази - з 0,8% до 1,92% зумовлене тяжкістю травми, віком постраждалих, локалізацією термічних уражень, наявністю комбінованої травми, преморбідним станом постраждалих, строками початку та якістю надання інтенсивної терапії та використаними методами хірургічного лікування.