Бібліотека

Категорії
Фільтр Скинути
Анестезіолог та медицина невідкладних станів

Місце сучасних багатоатомних спиртів (Реосорбілакт®, Сорбілакт®, Ксилат®) в медицині критичних станів (невідкладна хірургія, педіатрія, нейрохірургія, парентеральне живлення) (методичні рекомендації)

Проблема відновлення ОЦК при критичних станах була і залишається однією з найважливіших та актуальних в медицині критичних станів.
Анестезіолог та медицина невідкладних станів

Нові можливості інфузійної терапії діабетичного кетоацидозу

В статті аналізуються механізми розвитку та клінічні прояви діабетичного кетоацидозу, представлено програму інфузійної терапії.
Інфекціоніст, Хірург, Нейрохірург, Анестезіолог та медицина невідкладних станів, Ортопед-травматолог, Онколог, Акушер-гінеколог, Невропатолог, Комбустіолог, Ендокринолог

Новий комплексний інфузійний препарат КСИЛАТ і показання до його клінічного застосування (Інформаційний лист)

Не має сумніву, що сучасна інфузійна терапія належить до одного з важливих лікувальних заходів у практичній діяльності лікарів різного профілю. Раціональне використання відповідних інфузійних препаратів дозволяє ефективно впливати на перебіг хвороби і покращувати результати лікування. Разом з тим успішне лікування можливе при правильному ...

Хірург, Анестезіолог та медицина невідкладних станів, Акушер-гінеколог

Інтенсивна терапія “критично хворих пацієнтів”: можливості гідроксиетильованих крохмалів (Гекодезу®)

При лікуванні "критично хворих пацієнтів" використання препарату ГЕК українського виробництва Гекодез® дозволяє швидко нормалізувати показники гемодинаміки, усунути гіповолемію та попередити розвиток ускладнень — гострої ниркової та дихальної недостатності.

Анестезіолог та медицина невідкладних станів

До питання створення інфузійних розчинів з фізіологічними буферами

В статті проаналізовано склад електролітних інфузійних розчинів. Розглянуто основні метаболічні кислоти та можливість їх використання в інфузійних розчинах для корекції ацидозу.