Бібліотека

Категорії
Фільтр Скинути
Акушер-гінеколог, Анестезіолог та медицина невідкладних станів, Ортопед-травматолог, Хірург

Сучасні підходи до корекції гемодинамічних порушень у хворих на тяжку поєднану травму

Обґрунтування. Вибір раціональної програми інфузійної терапії при тяжкій травмі залишається актуальною проблемою. В якості основних інфузійних середовищ використовують кристалоїдні розчини, проте дані про вплив збалансованих багатокомпонентних розчинів на гемодинамічний профіль у хворих із тяжкою травмою у літературі практично відсутні. Мета: дослідити можливості корекції гемодинамічних порушень ...
Анестезіолог та медицина невідкладних станів

Сучасні методи знеболювання в онкології

У більшості онкологічних хворих протибольова терапія і сестринський догляд є, на жаль, єдиними засобами реальної медичної допомоги.
Анестезіолог та медицина невідкладних станів

Перший досвід застосування нового буферованого розчину натрію гідрокарбонату 4,2% (Сода-буфер®) у лікуванні хворих з ускладненим перебігом цукрового діабету

Цукровий діабет (ЦД) є найбільш поширеним ендокринним захворюванням.
Акушер-гінеколог

Перший досвід застосування нового вітчизняного комбінованого колоїдно-гіпертонічного розчину в інтенсивній терапії геморагічного шоку

У статті представлені дослідження вітчизняного комбіно­ваного розчину Гекотон на базі відділень анестезіології та інтенсивної терапії Київського центру охорони здоров'я матери та дитини та Київської обласної клінічної лікарні.
Анестезіолог та медицина невідкладних станів

Ефективність застосування внутрішньовенної форми парацетамолу для післяопераційного знеболювання у хворих із синдром діабетичної стопи

Синдром діабетичної стопи (СДС) — це комплекс її анатомофізіологічних змін, які розвиваються як ускладнення цукрового діабету (ЦД) та зумовлені діабетичною нейропатією, ангіопатією та виникненням гнійно-некротичних процесів. У багатьох хворих на СДС виникає больовий синдром, який має певні відмінності залежно від форми СДС.
Анестезіолог та медицина невідкладних станів

Корекція кислотно-лужного балансу в лікуванні хворих з гострими отруєннями. Можливості нового буферованого розчину натрію гідрокарбонату 4,2% («Сода-буфер»®)

В статті обговорено механізми впливу нового буферованого розчину натрію гідрокарбонату 4,2% — Сода-буфер — на основні ланки патогенезу гострих отруєнь різного генезу.
Хірург

Застосування нового комплексного препарату Ксилат® при ускладненому перебігу цукрового діабету

Проведене дослідження дозволило зробити висновок: застосування нового інфузійного препарату Ксилат у хворих із синдромом діабетичної стопи сприяє покращенню перебігу ураження, усуненню порушень кислотно-лужного стану та водно-електролітного балансу.